ניהול משרד ולקוחות

ליגל תוכנת ניהול משרד עורכי דין, דוגלת בנוחיות שימוש וקלות ביצוע

ליגל תוכנת ניהול משרד עורכי-דין, דוגלת בנוחות שימוש וקלות ביצוע. תוכנת ליגל היא התוכנה הראשונה שהביאה לעולם תוכנות ניהול משרד עורכי-דין את עץ התיקים ומאז ניהול משרד עורכי-הדין וניהול הלקוחות הפך להיות קל מאי פעם. ניהול משרד עם עץ התיקים של ליגל הינו דינמי וגמיש שמאפשר למשתמש לבנות לעצמו את עץ התיקים על פי נושאים ראשיים ותתי נושאים וכן את עץ הלקוחות כלקוחות ראשיים ולקוחות משניים וכך מאפשר למשתמש להנות ממנגנון ניהול משרד וניהול לקוחות יעיל גמיש ומותאם אישית לכל משתמש.

ניהול משרד עורכי-דין בעידן המודרני מושפע מהתקדמות טכנולוגית שמשפיעה בכל תחומי החיים, תוכנת ליגל מאפשרת לנצל את הכלים שנמצאים בשימוש יומי לטובת הגברת הפרודוקטיביות של העובדים בה.  ניהול משרד עורכי-דין הפך עם השנים למורכב עם כניסתם של יותר ויותר כלים טכנולוגיים לביצוע העבודה היומיומית. היום זקוק עורך הדין למערכת ניהול משרד גמישה בעלת יכולות וגמישות לבצע אינטגרציה עם הכלים השונים והרבים בהם משתמש עורך הדין במהלך העבודה היומית שלו.

ניהול משרד בליגל מספק לעורך הדין המשתמש בתוכנה כלי לניהול משרד עוצמתי יעיל וחכם והכי חשוב אינטואטיבי שהופך את העבודה במשרד לקלה ונוחה תוכנת ליגל תחבר אותך לכל התוכנות איתם אתה עובד ביום יום מהדואר האלקטרוני ועד נט המשפט ותאפשר לך לעקוב אחרי מצב תיקי הלקוחות בלחיצת כפתור.